Síla alunitu a šalvěje

31.12.2020

Mají protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Odstraňují podráždění a svědění pokožky.

Vysušují vyrážku na těle a brání dalšímu podráždění.

Pomáhají pokožce s akné s hojením po popálení. 

Snižují tvorbu potu a odstraňují tělesný zápach.

Jsou vhodní i pro citlivou pokožku, i pro alergiky.

Zklidňují pokožku po holení.


Tělový deodorant ve spreji - alunit a šalvěj

Neobsahuje hliníkové soli, parabeny ani barviva. Je neparfemovaný. 

Aktivní složky -Alunit, Šalvěj lékařská


Dezodorizuje pokožku, přičemž nenarušuje funkci potních žláz - na rozdíl od běžných deodorantů, které obsahují aluminiové soli. Základem deodorantu ve spreji je alunit, což je minerál vulkanického původu, který spolehlivě ničí bakterie. Částice alunitu neucpávají mazové žlázy, ale zastavují pocení. Deodorant ve spreji neobsahuje aluminiové soli, alkohol, parabeny ani barviva. Je naprosto zdravotně nezávadný, ale přitom velice efektivní. Hodí se pro aplikaci po epilaci, uklidňuje pokožku a pečuje o ni. Je vhodný pro nastávající a kojící maminky. Vysušuje vyrážku na těle a zabraňuje podráždění pokožky. Může se nanášet na chodidla a dlaně. Zaručuje svěžest po dobu 24 hodin.

Omezuje pocení, ale nechává vaše póry dýchat. 

Pot sám o sobě nezapáchá, dokud nepřijde do kontaktu s bakteriemi na povrchu pokožky. Alunit i šalvěj působí antibakteriálně, takže je dokáží zničit. Tím zabrání nežádoucímu zápachu. Zároveň neucpávají mazové žlázy, takže nenarušují funkci potních žláz. Pokožka může dál volně dýchat. Obě látky navíc stahují pokožku a tím snižují produkci potu.


Pomůže mužům, ženám, teenagerům, ale i dětem. Je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Sprejový deodorant neobsahuje žádné aluminové soli, alkohol ani parabeny. Je proto zdravotně nezávadný. Používat ho tak mohou těhotné a kojící ženy, ale i lidé s citlivou pokožkou nebo alergiemi. Poradí si s potem na mužské i ženské pokožce. Je spolehlivým pomocníkem mladých lidí i žen a mužů ve zralém věku.


Nelepí, ani nešpiní vaše oblečení. Zajistí vám svěžest po 24 hodin

Deodorant neobsahuje žádné oleje, takže nezanechává stopy na oblečení. 

Rychle se vstřebá a po aplikaci nelepí.

Na 24 hodin vás zbaví starostí s potem, protože přesně tak dlouho udrží pokožku svěží a čistou.

Deodorant aplikujte na čistou pokožku. Ze začátku vícekrát denně.

Deodorant nanášejte na pokožku hned po sprše. Pokud byste ho aplikovali až v průběhu dne, na pokožce už budou bakterie, které mohou snižovat jeho účinnost. Prvních čtrnáct dní nanášejte deodorant až 3x denně. Následně už stačí jen 1x za den.

Objem lahvičky dá na 800 stříknutí = více než rok každodenního používání.Přírodní antiperspirant Natural Veil

Neobsahuje hliníkové soli, parabeny ani barviva. Je neparfemovaný. 

Aktivní složky -Alunit

Základem tekutého deodorantu je minerál vulkanického původu, který dokáže spolehlivě ničit bakterie. V minulosti ho používali i naši dědečkové a babičky pro zastavení krvácení. Alunit byl v Čechách znám pod pojmem Kamenec. Další složkou deodorantu je silně aromatická bylina šalvěj. Jako léčivá rostlina se používala už v dávném Egyptě. Nyní tento deodorant můžete použít pro účinný boj s nepříjemným potem. 

Neutralizuje pach vašeho potu, ale neucpává potní žlázy. Nechá vaši kůži dýchat.


Ze 100 % se skládá z horninového sopečného minerálu alunite, který eliminuje tělesný pach a neblokuje póry. Nezanechává žádné stopy na oblečení. Bez zápachu. Hypoalergenní. Vhodný pro muže i ženy.Vulkanický antiperspirant alunit s přírodním složením se v Asii používá od nepaměti. Tento stoprocentně přírodní antiperspirant má široké antimikrobiální účinky, ničí bakterie které jsou původcem zápachu. Antiperspitant - krystal kamence vám zajistí svěžest po dobu víc jak 24 hodin. Je možné ho používat také na zklidnění pokožky po holení, zastavuje drobné krvácení a napomáhá hojení ran.


Neobsahuje žádnou chemii, takže je vhodný i pro citlivou pokožku.

Běžné antiperspiranty obsahují aluminiové soli, které mohou způsobovat rakovinu prsu nebo Alzheimerovu nemoc. Navíc v nich najdete parabeny, barviva a konzervanty.

Pot sám o sobě nezapáchá. Cítit je až ve chvíli, kdy se dostane do styku s bakteriemi na pokožce. Minerál Alunit tyto bakterie eliminuje a tím zabraňuje nepříjemnému tělesnému zápachu. Navíc póry stahuje a tím snižuje produkci potu. Ale na rozdíl od klasických antiperspirantů bojuje se zápachem i potem přírodní cestou.

100% přírodní antiperspirant. O váš pot se postará sopečný minerál Alunite.

Nechte svou pokožku přirozeně dýchat, ale zbavte ji nepříjemného tělesného zápachu. Přírodní antiperspirant z alunitu vám pomůže vyřešit pot v podpaží, na nohách i na dlaních. Nelepí a rychle se vstřebává. Má zklidňující a hojivé účinky.

Přírodní antiperspirant Natural Veil lze použít i jako dezinfekci při drobných poraněních. 

Alunit stačí jen krátce namočit.

Neutralizuje pach vašeho potu, ale neucpává potní žlázy. 

Nechá vaši kůži dýchat.

Neobsahuje žádnou chemii, takže je vhodný i pro citlivou pokožku.


Antiperspirant tvoří 100% minerál Alunit, takže v něm není pro žádnou chemii místo. Minerál se do pokožky nevstřebává, roztok zůstává na jejím povrchu. Neucpává tak kožní póry. Jen je přirozeně stahuje a tím zmírňuje pocení a neutralizuje jeho pach.

Nanesete ho během pár vteřin. Stačí vám k tomu jen voda.

Alunit stačí před použitím namočit a poté aplikovat na pokožku. Rychle se vstřebá a nelepí. Během chvíle se tak můžete oblékat a nemusíte se strachovat o stopy na svém oblečení. Přírodní antiperspirant by neměl chybět na koupelnové poličce žádné ženy nebo muže.


TIPY:

Vyrobte si z antiperspirantu roztok

Pokud máte raději deodorant v tekuté formě, můžete si vyrobit roztok. Na cca 5 - 15 min namočte minerál do převařené vody (cca 150 ml). Klidně i s levandulí, mátou nebo jinou bylinou. Poté roztok přelijete do rozprašovače. Vyzkoušet můžete i tekutý alunit se šalvějí.

                                                                                                ...nebo zkuste alunit se šalvějí ve spreji.

Bojujte silou alunitu proti štípancům.

Využijte šetrný deodorant i na štípance nebo vyrážku. Obsažený minerál se šalvějí mají protizánětlivé a antibakteriální účinky. Pokud preferujete tuhý deodorant, zkuste antiperspirant Alunit.