Moravské vdolečky 30 ks

Ke kafíčku, na svatbu, oslavy, nebo kdykoliv. Nikdy nezůstanete u jednoho, jakmile ochutnáte, zamilujete si tyto miláčky, jak je nazvala Mirkušky kamarádka. 

"Moravské vdolečky mě naučila péct teta z Moravy už v dětství a já si je totálně zamilovala. Voní máslem, povidly, když se zakousnete, tak krásně zakřupe drobenka, povidla se spojí s tvarohem uvnitř a nadýchané těsto se úplně rozplyne na jazyku." říká Mirkuška o bezlepkových vdolečkách. 

Balení: hmotnost 660 g, baleno po 30 kusech v uzavřeném pergamenovém sáčku s okénkem.

Trvanlivost: Vdoleček má minimální trvanlivost 5 dnů od data výroby.

Skladování a péče: Doporučujeme skladovat v chladu a suchu.

Složení: Těsto: bezlepkový pšeničný škrob, voda, bramborový škrob, cukr, máslo, vejce, droždí, zahušťovadlo (E464, xantanová guma), sušený vaječný bílek, emulgátor (E471, sójový lecitin, E481, E475), psyllium, rýžový škrob, sůl, přírodní vanilkové aroma, přírodní citrónové aroma s dalšími přírodními aromaty, enzymy, barvivo karoten. Náplň: tvaroh, cukr, hrozinky, kukuřičný škrob, vanilkové aroma, citrónová kůra mletá, Tuzemák. Povidla: švestkové polotovary (sušené švestky, švestková dřeň, švestková pasta), cukr, želírující látka: pektin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barvivo E150c, konzervanty E202, E211. Drobenka: rýžová mouka, cukr, máslo.

360,00 Kč
Please select variants first