Tegreen - laskavý dárce elektronu

Šálek dobrého čaje milujeme snad my všichni. Nakonec zelený čaj lidstvo konzumuje již po staletí a je důležitou součástí kultur po celém světě.

Ti, co zelený čaj pijí, vždy věřili v jeho pozitivní účinky. Chtěli jsme se přesvědčit sami a proto jsme do každé kapsle Tēgreen přidali výtažek z rostliny Camellia sinensius. Pokud do své stravy přidáte tento výtažek ze zeleného čaje, pomůže ochránit vaše buňky a tkáně před oxidačním stresem způsobeným volnými radikály a podpoří jejich přirozenou obranyschopnost*.

Příběh volných radikálů a antioxidantů

Volné radikály jsou nestabilní molekuly. V těle se mohou vyskytovat přirozeně nebo v případě, že jsme vystaveni znečištění ovzduší, stresu, cigaretovému kouři a toxinům. Jsou známé zejména tím, že vyvolávají oxidační stres, kdy se každá molekula pokouší znovu získat chybějící elektron tak, že jej ukradne od svého souseda. To může mít dopad na buňky a tkáň.

Antioxidanty, jako ty, které najdete v našem výtažku ze zeleného čaje, se tomuto procesu snaží zabránit tak, že "laskavě" darují jeden ze svých elektronů, aniž by se samy staly volnými radikály.

Čistá hmotnost: 11g

Denní Dávkování

Užívejte jednu (1) kapsli ráno spolu s jídlem a pitím.

Složení

Výtažek z listů zeleného čaje (Camellia sinensis (L.) Kuntze) (69% - 250 mg/kapsle), kapsle (želatina), plnidlo: mikrokrystalická celulosa, protispékavé látky (mastné kyseliny, oxid křemičitý), L-askorbát vápenatý (3.3 mg/kapsle - 3.75% RHP*)

Toto zboží je na objednání-odesíláme ho pouze po předchozí úhradě na účet. 
Zvolte si variantu:

Cena od 889,00 Kč
Please select variants first