Vlasový oplach Fresh Hair Elixir


Vlasový oplach Fresh Hair Elixir

Bylinná vlasová kúra na normální, jemné a mastné vlasy
Na této lahvičce sice není napsáno "Vypij mě", ale stejně jako Alence vám otevře dveře do říše divů v oblasti přírodní péče o vlasy. Tento bylinný vlasový oplach s čistým složením zcela nahradí váš konvenční kondicionér a pomůže s případnými "vedlejšími účinky" při používání mýdlového šamponu jako je voskový film, který může vzniknout při vyšším pH pokožky nebo u mytí ve tvrdé vodě.
Všechny složky jsou speciálně namíchány pro normální a mastné vlasy a jsou známé schopností odstraňovat mastnotu a antibakteriálním působením. Vlasy budou po použití hedvábně hladké, lesklé, vyživené a půjdou krásně rozčesat.
Obsahuje raw nefiltrovaný hoštětínský jablečný ocet v bio kvalitě. Ocet je známý svými pozitivními účinky na vlasy, které zjemňuje a vyživuje, i na problematickou pokožku hlavy. Ve vlasové kúře je dále obsažen bylinný macerát, který prospívá tomuto typu vlasů, konkrétně z břízy, kopřivy, levandule, tymiánu, šalvěje, meduňky a řebříčku. Speciální recepturu doplňuje 100% esenciální olej z citronely, levandule a máty.
Jak bylinnou kúru správně používat se dozvíte ve FAQ vlevo.
Tip: Tento oplach skvěle ladí s naším tuhým mýdlovým šamponem FRESH HAIR.
Objem: 300 ml

Složení: bio jablečný kvasný ocet, bylinný macerát z kopřivy, břízy, levandule, tymiánu, šalvěje, meduňky a řebříčku, 100% esenciální olej z citronely, levandule a máty

INCI: Vinegar, Urtica dioica Leaf Extract, Betula pendula Leaf Extract, Lavandula angustifolia Leaf Extract, Thymus vulgaris Leaf Extract, Salvia officinalis Leaf Extract, Melissa officinalis Leaf Extract, Achillea millefolium Leaf Extract, Citrus aurantium dulcis Oil, Lavandula angustifolia Oil, Mentha viridis Oil

299,00 Kč
Please select variants first